Duża nieruchomość w stylu rezydencjalnym przy ulicy Colón w samym centrum Walencji.

Home / Oferty / Duża nieruchomość w stylu rezydencjalnym przy ulicy Colón w samym centrum Walencji.

Cena

€-

Powierzchnia

256.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Duże mieszkanie położone w najlepszej miasta Walencja, Plà del Remei, charakteryzującego się pięknego jego budynków, ilością sklepów, prestiżowymi restauracjami i dobrymi szkołami. Dzielnica ta jest także najbardziej docenianą i pożądaną, ponieważ zarówno osiedle, jak i ta konkretna nieruchomość znajduje się przy najbardziej handlowej ulicy Walencji, ulic Colón, Ożywionym i kultowym Mercado de Colón, pięknym starym mieście, a także niedaleko największego parku miejskiego- dawnej rzeki Turia. Mieszkanie położony jest przy stacji metra i wielu linii autobusowych połączonych z całym miastem, a także najważniejszej w Walencji stacji kolejowej Del Norte.

Dom o powierzchni 364 m2 jest całkowicie wyremontowany o wysokim standardzie, na przykład ocieplane ściany, zmiękczacz wody, ogrzewanie centralne i klimatyzacja split. Nieruchomość składa się z przedpokoju, dużego salonu z jadalnią, trzech łazienek- dwie z nich przynależą do pokoi, a jedna w pokoju dla pracowników, przestronnej kuchni ze spiżarnią, czterech podwójnych sypialni, trzech garderób, kolejnego salonu- gabinetu i miejscem dla pracowników, które składa się z sypialni z własną łazienką i dużego pokoju będącego pralnią i pomieszczeniem gospodarczym. Dom to dwa połączone mieszkania, jedno mieszkanie na piętro, posiada trzy wejścia- główne przez przedpokój, dla pracowników do kuchni i kolejne, które obecnie użytkowane jest jako wejście do nocnej części mieszkania, ale mogłoby służyć osobie, która miałaby swoje biuro lub gabinet lekarski w tym samym miejscu, w którym mieszka. Dom posiada dwa duże miejsca parkingowe i dwie spore piwnicy, wszystko to zawarte w cenie.

Budynek, w którym się znajduje, jest bardzo ekskluzywny i jedynie z sześcioma mieszkaniami na piętro, wszyscy z nich są lekarzami z gabinetem w mieszkaniu, ma portiernię (duże bezpieczeństwo dla właścicieli), dwie windy, dwa miejsca parkingowe i dwie piwnice przypadające na każde mieszkanie. Nieruchomość idealna dla tych, którzy szukają domu o dużej powierzchni w samym centrum miasta i idealne byłoby, gdyby chcieli posiadać swoje biuro lub gabinet lekarski w tym samym miejscu.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Alarm
Dwuszybowe oszklenie
Telefon
Winda
Wymaga renowacji
Widok miejski
Internet - Fibre optic
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: