Duże mieszkanie w Walencji przy ogrodach Viveros, nowoczesne i jasne.

Home / Oferty / Duże mieszkanie w Walencji przy ogrodach Viveros, nowoczesne i jasne.

Cena

€-

Powierzchnia

156.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Położone przy jednej z najlepszych ulic w Walencji, bardzo blisko ogrodu Viveros nowoczesne i jasne mieszkanie o powierzchni 156 m2 w ożywionym środowisku miejskim. Niedaleko sklepów, restauracji i szerokiej oferty kulturalnej znajduje się wygodna nieruchomość w wyjątkowym wielkomiejskim stylu.
Nieruchomość łączy w sobie elegancję z pięknem budynku, posiada pięć przestronnych sypialni, cztery doskonale wykończone łazienki, toaletę dla gości, otwarty salon z jadalnią i funkcjonalną, modną kuchnię. Salon wyróżnia się oświetleniem i małym tarasem z niesamowitymi widokami.
Materiały i wykończenie, takie jak parkiet na podłodze, białe drzwi, zabudowane szafy, łazienki, ogrzewanie i klimatyzacja, sprawiają, że apartament jest wyjątkowy, zarówno ze względu na wystrój wnętrz, jak i położenie w prestiżowym, całkiem odnowionym budynku z ochroną. Mieszkanie posiada miejsce parkingowe. Meble nie są zawarte w ofercie sprzedaży. 
 

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Alarm
Telefon
Wyposażona kuchnia
Winda
Widok panoramiczny
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: