Dworek z XVII wieku położony wśród winorośli w La Rioja, Hiszpania

Home / Oferty / Dworek z XVII wieku położony wśród winorośli w La Rioja, Hiszpania

Cena

€-

Powierzchnia

900.0m2

Region

La Rioja

Ilość sypialni

16

Ilość łazienek

16

Opis inwestycji

Przepiękny dom zbudowany w XVII wieku w regionie La Rioja w Hiszpanii odnowiony został z poświęceniem szczególnej uwagi na oryginalne elementy, styl, materiały i otaczającą atmosferę. Położony jest niedaleko Logroño, stolicy regionu, dobrze skomunikowany z Madrytem, Bilbao, San Sebastian i granicą francuską.

Nieruchomość kontynuując swój tradycyjny rustykalny styl hiszpański, luksusowa i komfortowa, działa jako hotel butikowy znajdujący się pomiędzy winoroślami, w jednym z najbardziej znanych regionów winiarskich w Hiszpanii.

Mimo że winorośle wykorzystywane są przez pobliskie winiarnie, obecny właściciel korzysta z fantastycznego przywileju corocznego otrzymywania tysiąca butelek wina z etykietami oznaczonymi "Real Casona de las Amas". Uprawnienie to przejmie także nowy właściciel na okres pięciu lat, bez dodatkowych kosztów. Niewątpliwie jest to wartość dodana hotelu o tych cechach i dodaje uroku tej nieruchomości, która również może funkcjonować jako prywatna luksusowa rezydencja.

Hotel posiada 16 pokoi, każdy z nich w innym stylu; restaurację, bar, bibliotekę i kilka salonów. Znajduje się tu także altana i prywatne spa z jacuzzi, kąpiele termalne, natryski wodne i piękny basen. Powierzchnia wynosi niemal 900 m2, co sprawia, że jest doskonałym domem gościnnym czy wspaniałym mieszkaniem. Konstrukcja jest solidna, z kamienia, dachówki i drewna, z przepięknymi i przytulnymi wnętrzami. Jego zewnętrze jest prawdziwym bujnym ogrodem z pergolą i przyjemnym basenem.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Klimatyzacja
Taras słoneczny
Telefon
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: