Ekskluzywny apartament w jednej z najlepszych dzielnic w A Coruña.

Home / Oferty / Ekskluzywny apartament w jednej z najlepszych dzielnic w A Coruña.

Cena

€-

Powierzchnia

231.76m2

Region

La Coruña

Ilość sypialni

2

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Posiadanie apartamentu na ostatnim piętrze w jednym z najbardziej reprezentatywnym budynku rezydencjalnym w A Coruña, z którego podziwiać można fantastyczne widoki na miasto i zatokę Riazor jest ekskluzywną przyjemnością. Ta niesamowita zatoka Oceanu Atlantyckiego tworzy okrąg kobaltowych wód otoczonych pięknymi plażami. Położony jedynie 50 m od plaży i spacerkiem do centrum miasta, kompleks Citania znajduje się w jednej z najlepszych i najpopularniejszych dzielnic w mieście.

Nieruchomość znajduje się blisko parków, spacerkiem nad morze i znanych galicyjskich restauracji, podczas gdy wewnątrz kompleksu mieszkalnego mieści się ochrona, garaż w piwnicy, portiernia i prywatne spa z wewnętrznym, ogrzewanym basenem.

Apartament skonstruowany jest z wysokiej jakości materiałów i wykończeń, takich jak parkiet i posiada niesamowite widoki, które dominują w przestronnym salonie z małą biblioteczką. Nowoczesna kuchnia i eleganckie łazienki doskonale łączą się z dwiema sypialniami, w tym główną wyposażoną w garderobę. Być może jednym z obszarów, o których warto wspomnieć, jest imponujący taras, który oferuje niesamowite widoki i jest idealny do przyjmowania gości, odpoczynku lub jedzenia na świeżym powietrzu.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Sauna
Siłownia
Alarm
Nowo wybudowane
Wyposażona kuchnia
Smart dom
Winda
Portier
Blisko morza/plaży
Drewniane posadzki
SPA
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: