Klasyczne mieszkanie ze wspaniałym widokiem na centrum Walencji.

Home / Oferty / Klasyczne mieszkanie ze wspaniałym widokiem na centrum Walencji.

Cena

€-

Powierzchnia

204.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze jednego z najważniejszych budynków walenckiego Ensanche.

Nieruchomość o powierzchni 200 m2, bardzo jasna, składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, przestronnej kuchni, dwóch salonów, jeden przedni z wyjściem na balkon i widokiem na Gran Vía Marqués del Turia, a drugi tylni, który czasem pełni rolę gabinetu i wielofunkcyjnego pokoju.

Mieszkanie jest częściowo wyremontowane, odnowiono kuchnię, która jest w idealnym stanie użytkowym, wszystkie przestrzenie są duże i posiada bardzo wygodne ich rozmieszczenie.

Jedną z największych jego zalet jest jasność i orientacja- przednia część skierowana jest na południowy-wschód, natomiast tylna na północny-wschód, ze względu na co słońce wpada do wnętrz przez cały dzień i panuje przewiew powietrza z bryzą morską.

Budynek, w którym się znajduje, został niedawno odświeżony i znajduje się obok usług handlowych i edukacyjnych, bardzo blisko komunikacji miejskiej i Gran Vía Marqués del Turia, jednej z arterii miasta Walencji, ale nie przy samej Gran Via.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Widok panoramiczny
Widok miejski
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: