Nowoczesny apartament w A Coruñi.

Home / Oferty / Nowoczesny apartament w A Coruñi.

Cena

€-

Powierzchnia

122.58m2

Region

La Coruña

Ilość sypialni

3

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Połączenie samych zalet życia blisko starego miasta w pełnym życia mieście, dzięki prostym przyjemnościom prywatności, spokoju i bezpieczeństwa, ten elegancki apartament z trzema sypialniami oferuje najlepsze z tych cech. W spokojnej okolicy, zadrzewionej i bardzo ustronnej, blisko wszelkich lokalnych usług, przepięknej zatoki Riazor i plaży, a także centrum miasta.
Kompleks, w którym znajduje się mieszkanie jest symbolem elegancji i komfortu w La Coruni, budynek w klasycznym stylu architektonicznym i nowoczesnymi, luksusowymi instalacjami. Mieszkańcy mają dostęp do prywatnego garażu, spa i basenu oraz portierni.
Apartament posiada system automatyki domowej, nowoczesną kuchnię ze sprzętem AGD Siemens, jasny i przestronny salon z jadalnią i trzy atrakcyjne sypialnie z szafami stworzonymi na wymiar. Sypialnia główna ma własną, wspaniałą garderobę, a łazienki podkreślają elegancję tej nowoczesnej nieruchomości.
 

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Sauna
Siłownia
Alarm
Nowo wybudowane
Wyposażona kuchnia
Smart dom
Winda
Portier
Blisko morza/plaży
Drewniane posadzki
SPA
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: