Piękny apartament na osiedlu ze spa, basenem, siłownią w A Coruña.

Home / Oferty / Piękny apartament na osiedlu ze spa, basenem, siłownią w A Coruña.

Cena

€-

Powierzchnia

248.03m2

Region

La Coruña

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkania z czterema sypialniami, położone na luksusowym, nowo wybudowanym osiedlu mieszkalnym „Citania” w A Coruña. Znajdują się między pierwszym, a siódmym piętrem, o powierzchni miedzy 111 a 156 m2.
Eleganckie apartamenty składają się z salonu z jadalnią, całkowicie wyposażonej z sprzęt AGD Siemens kuchni, trzech łazienek, czterech sypialni, garażu i piwnicy.
Mieszkania są wysokiego standardu, z ceramicznymi, włoskimi posadzkami w kuchni i łazience, podwójnymi szybami w oknach, nowoczesnymi instalacjami ogrzewania i klimatyzacji oraz automatyki domowej.
Nieruchomość mieści się na zamkniętym osiedlu mieszkalnym „Citania”, która oferuje swoim mieszkańcom spa z basenem, sauną, łaźnią turecką i siłownią, a także przepiękny plac z ławkami. Kompleks znajduje się jedynie kilka metrów od wspaniałej plaży Orzán w A Coruña, bardzo blisko szkół, transportu publicznego i innych lokalnych usług.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Sauna
Siłownia
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Wyposażona kuchnia
Winda
Blisko morza/plaży
Komórka lokatorska
Alarm
Nowo wybudowane
Smart dom
Portier
Drewniane posadzki
SPA
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: