Willa położona na dużej i ustronnej działce z widokiem na morze.

Home / Oferty / Willa położona na dużej i ustronnej działce z widokiem na morze.

Cena

€-

Powierzchnia

1300.0m2

Region

Alicante

Ilość sypialni

6

Ilość łazienek

6

Opis inwestycji

Ekskluzywny dom o powierzchni 1300 m2 na niesamowitej, płaskie działce 7600 m2. Tak, jak w tradycyjnym andaluzyjskim domu, pośrodku znajduje się patio z niemal stuletnim drzewem oliwnym. Wszystkie pokoje, w tym sypialnia, jadalnia i salon, mają dostęp do tego uroczego patio, poprzez środkowy korytarz.
Są dwa zadaszone tarasy. Pierwszy z nich prowadzi z parkingu do wejścia głównego. W holu znajduje się gabinetu, następnie kuchnia, pralnia, magazyn, sypialnia, łazienka i dostęp do patio i maszynowni.
Idąc przestronnym korytarzem dochodzi się do dużego salonu, który dzieli się na trzy części, jedna z nich ze stołem do bilardu.
Z salonu można korzystać z drugiego zadaszonego tarasu, który prowadzi do ogrodu, grilla i ogromnego basenu z jacuzzi i łóżkiem do masażu, z którego można podziwiać wspaniałe widoki na morze.
 Ten elegancki dom obejmuje 6 sypialni, z których 5 ma własną łazienkę. Nieruchomość z ogrodzeniem ochronnym, kortem tenisowym, parkingiem i garażem na 5 samochodów. Krótko mówiąc, prawdziwa luksusowa willa.

Szczegóły oferty:
Front line golf
Zbocze góry
Udogodnienia w pobliżu
Klimatyzacja
Kominek
Jacuzzi
Satellite TV
Komórka lokatorska
Alarm
Grill
Telefon
Widok na morze
Widok panoramiczny
Blisko morza/plaży
Blisko pola golfowego
Odnowione/po renowacji
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: