Wyjątkowa willa na osiedlu mieszkalnym niedaleko Walencji.

Home / Oferty / Wyjątkowa willa na osiedlu mieszkalnym niedaleko Walencji.

Cena

€-

Powierzchnia

768.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

6

Ilość łazienek

7

Opis inwestycji

Ten wyjątkowy dom znajduje się w Campolivar, jednego z najlepszych osiedli mieszkalnych w Godella, położony niedaleko miasta Walencja, bardzo dobrze skomunikowany z międzynarodowym lotniskiem Manises.

Duża nieruchomość znajduje się na prywatnym terenie z kontrolowanym wejściem dostępnym tylko dla mieszkańców.

Dom o powierzchni 636 m2 postawiono na działce 1371 m, z dwoma kondygnacjami i piwnicą, wygodnym układem. Składa się on na sześć sypialni, siedem łazienek, duży salon z jadalnią, funkcjonalną kuchnię, gabinet, salę do gry w bilard, kino, miejsce do gier i pomieszczenie gospodarcze.

Otoczony jest on dużym tarasem 248 m2z wyjściem do okazałego ogrodu, w którym mieści się miejsce z zewnętrzną, zadaszoną kuchnią, piękna klatka na ptaki i basen.

Jednym z najbardziej znakomitych rzeczy w domu, prócz lokalizacji, jakości czy ogrodu, jest wystrój, naprawdę szczególny z niesamowitym wejściem i logicznym oraz wygodnym rozkładem. Można powiedzieć, że jakość konstrukcyjna i wykończeń w mieszkaniu jest bardzo wysoka i jest w idealnym stanie.

Osiedle mieszkalne Campolivar to jedno z najbardziej tradycyjnych w prowincji Walencja, położone niecałe 12 kilometrów od miasta i mniej niż kilometro do miejscowości Godella. Dysponuje wszelkimi usługami handlowymi, medycznymi czy edukacyjnymi (na osiedlu znajdują się dwie międzynarodowe szkoły).

Szczegóły oferty:
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: