Wyjątkowe mieszkanie z trzema sypialniami w La Coruña

Home / Oferty / Wyjątkowe mieszkanie z trzema sypialniami w La Coruña

Cena

€-

Powierzchnia

120.73m2

Region

La Coruña

Ilość sypialni

3

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Ci, którzy szukają szykownej nieruchomości z eleganckim wystrojem wnętrz i nowoczesnymi udogodnieniami, szczególnie zachwycą się luksusowymi mieszkaniami w kultowym budynku Citania, położonym w jednej z najbardziej eleganckich dzielnic w La Coruña. Niedaleko przepięknej zatoki i plaży, a także starej części ożywionego, hiszpańskiego miasta, osiedle mieszkalne posiada wspaniały wystrój i solidną konstrukcję w klasycznym, regionalnym stylu.
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i posiada trzy sypialnie, oferuje wyjątkowe połączenie klasycznych i nowoczesnych udogodnień sprawiających, że jest idealne do korzystania z szykownego miejskiego stylu życia, które można dostosować do własnych upodobań. Z przestronnych pokoi i jasnego salonu podziwiać można widok na wyjątkowy plac wewnątrz prestiżowego kompleksu. Znajduje się tu także podziemny garaż, ochrona, portiernia, kryty basen i spa.
Kuchnia, łazienki, garderoba znajdująca się w sypialni głównej i system automatyki domowej są wysokiej jakości, tworząc luksusowy apartament, w którym korzystać można z systemu regulacji temperatury, ochrony, wideo domofonu, żaluzji i oświetlenia.
Budynki te, od korytarza i wind, prowadzące do domów, zostały zaprojektowane z elegancją, ale także z uwzględnieniem komfortu i bezpieczeństwa.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Sauna
Siłownia
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Wyposażona kuchnia
Winda
Blisko morza/plaży
Komórka lokatorska
Alarm
Nowo wybudowane
Smart dom
Portier
Drewniane posadzki
SPA
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: