Awangardowa willa na prestiżowym osiedlu Torre en Conill w Beterze, Walencja.

Home / Oferty / Awangardowa willa na prestiżowym osiedlu Torre en Conill w Beterze, Walencja.

Cena

€1 500 000

Powierzchnia

673.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Jeśli szukają Państwo willi, która łączy w sonie wyjątkową, nowoczesną konstrukcję, osobowość, awangardowy styl i jakość, ta nieruchomość na osiedlu Torre en Conill w Beterze jest idealna. Podczas, gdy pozostałe domu wydają się wyróżniać nowoczesnym przełomowym wystrojem, a w innych architekt pochwalić się może stworzeniem nowoczesnej klasyki, bezpośredni wpływ, jaki generuje ta willa, mówi samo za siebie. Na tle innych wyróżnia się harmonijną proporcją, przestrzenią, wystrojem i estetyką, a także wyjątkowo dobrym smakiem i połączeniem materiałów. Jest niesamowitym przykładem prawdziwego secesyjnego wystroju oraz przytulnego domu przystosowanego dla rodziny.
Okrągłe formy charakteryzują zarówno wnętrz, jak i zewnętrze, a przez panoramiczne okna wpada duża ilość naturalnego światła, tworząc przestronną i jasną atmosferę. Wrażenie to zwiększa się dzięki wysokim dachom i strukturze dwóch otwartych kondygnacji połączonych schodami i korytarzami. W ten sposób spajają się różne pomieszczenia na powierzchni 650 m2. Głównym urokiem jest widok na zielony ogród japoński, basen i niektóre z uliczek pola golfowego El Escorpión. Idelanie zaprojektowany dom jest zarówno praktyczny, jak i przytulny- perfekcyjny przykład współczesnej awangardy. Materiały, które się wyróżniają to cementowe ściany, szklane podłogi i barierki, drewniany parkiet i chromowana brama oraz system rur zewnętrznych przypominający mechanizm Le Corbusiera enigmatycznie łączący wspaniałą nieruchomość z poddaszem w stylu nowojorskim.
Jednakże, obecność stylu nie oznacza brak funkcjonalizmu, i na odwrót. Jako idealny symbol architektury awangardowej, w willi góruje symetria i równowaga proporcji, szczegóły i estetyczna harmonia spełniająca różnie funkcje. Pięć sypialni, cztery łazienki, modna kuchnia i kilka salonów z tarasami nie są zwykłymi pokojami o czterech ścianach, ale otwartymi przestrzeniami. Uważana za jedną z najbardziej luksusowych na osiedlu mieszkalnym Torre en Conill w Beterze, jest nowoczesną perełką otoczoną polem golfowym, luksusowymi budynkami i usługami najwyższej jakości, wszystko to parę kilometrów od centrum Walencji.

Szczegóły oferty:
Front line golf
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Siłownia
Alarm
Całodobowa ochrona
Telefon
Wyposażona kuchnia
Water tank
Winda
Blisko pola golfowego
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: