Eleganckie mieszkanie z tarasem i widokiem na rzekę Turia w Walencji

Home / Oferty / Eleganckie mieszkanie z tarasem i widokiem na rzekę Turia w Walencji

Cena

€970 000

Powierzchnia

263.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

W wyjątkowym miejsc, w samym centrum, a ponadto naprzeciwko parku Turia, zielonego płuca Walencji, z przepieknymi widokami, znajduje się przestronne mieszkanie o powierzchni 263 m2.

Położone na wysokim piętrze, wyżej niż pozostałe budynki, mieszkanie jest w idealnym stanie, chociaż można je zaktualizować, aby nadać mu npowiew nowoczesności.

Nieruchomość posiada 263 m2 plus taras ponad 30 m2.

Składa się z salonu z jadalnią, gabinetu, czterech sypialni, trzech łazienek, kuchni oraz pokoju dla służby.

Okna prawie wszystkich pomieszczeń, poza pokojem dla służby, kuchni i łazienki, wychodzą na ulicę. Z sypialni, gabinetu, slaonu czy tarasu podziwiać można piękne widoki na północna część miasta, od pasma górskiego Sierra Calderona, do Miasteczka Sztuki i Nauki, parku Turia oraz na morze. Z drugiej zaś strony z okiem oglądać można starówkę z najbardziej reprezentatywnymi budynkami w mieście.

Rozkład mieszkanie jest wygodny i logiczny, dzięki czemu jego ewentualny remont będzie łatwy. Taras jest długi i szeroki, idealny by spędzać na nim czas w rodzinnej atmosferze.

Budynek, w którym się znajduje, jest w doskonałym stanie, bardzo zadbany. Posiada usługi portierni, dwie windy osobowe i dwie windy przemysłowe.

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, z małym ruchem samochodowym, co jest wyjątkiem wśród domów w centrum miasta, blisko parku Turia, la Glorieta i komercyjnej dzielnicy calle Colón.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Widok panoramiczny
Wymaga renowacji
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Winda
Kominek
Widok miejski
Krajobraz wiejski
Widok na góry
Położony przy plaży
Portier
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: