Dom w wyjątkowym stylu z basenem, w niesamowitym otoczeniu w Dénia

Home / Oferty / Dom w wyjątkowym stylu z basenem, w niesamowitym otoczeniu w Dénia

Cena

€2 950 000

Powierzchnia

1037.0m2

Region

Alicante

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Nieruchomość posiada specjalne zakątki, takie jak taras z dwustuletnimi glinianymi płytkami, schody z surowego kamienia, duży miedziany kominek i wyjątkowe mury z kamienia.

Dom jest trzykondygnacyjny. Na parterze znajduje się duży taras z widokiem na ogród, basen oraz morze, korytarz, pięć sypialni, cztery łazienki- trzy z nich przynależą do sypialni, toaleta, elegancki salon z kominkiem pośrodku, sala telewizyjna oraz wyposażona kuchnia z pralnią.

Na piętro wyżej składa się spora biblioteka połączona z kolejnym salonem oraz pokój, który można przystosować do swoich potrzeb.

W piwnicy urządzono wielką salę gier z kominkiem, łazienką i małą kuchnię z winiarnią, barem oraz piwniczką na wina, ogromny garaż i kilka pomieszczeń gospodarczych.

Ponadto do domu należy miejsce na grilla z tradycyjnym piecem, staw z rybami, własna studnia, elektryczne ogrzewanie, klimatyzacja, a także dużo miejsc parkingowych.

Jest to naprawdę szczególna nieruchomość, wyjątkowa w tej okolicy, w której znaleźć można dużą dozę prywatności i elegancji, ponadto łatwy dostęp do plaży, pola golfowego, ośrodka jeździeckiego i kortu tenisowego, a także do wszelkiego rodzaju lokalnych usług.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Klimatyzacja
Widok panoramiczny
Piwniczka na wino
Blisko pola golfowego
Wyposażona kuchnia
Blisko morza/plaży
Blisko portu
Kominek
Blisko szkoły
Komórka lokatorska
Grill
Położony przy plaży
Water tank
Games Room
Well
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: