Dom wiejski w Fuendetodos z nowoczesna galerią sztuki.

Home / Oferty / Dom wiejski w Fuendetodos z nowoczesna galerią sztuki.

Cena

€-

Powierzchnia

250.0m2

Region

Zaragoza

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Niedaleko od Saragossy (siedziba Expo 2008) położona jest mała dolina, w której znajduje się przepiękna wieś Fuendetodos, w której górują kamienne domy i kościelna wieża, a także mieszanina kolorów ochry i brązów, niebieskich i pomarańczowych zachodów słońca, tworzących niezwykle piękny krajobraz.
Malownicze brukowe uliczki prowadzące do wiejskich domów udekorowanych bluszczem i bugenwillą są miejscem uroczenia Francisco Goi, jednego z najbardziej znanych hiszpańskich malarzy z wieku XVIII i XIX. Miłośnicy międzynarodowej sztuki zwiedzić będą mogli mały dom, z którego pochodził artysta oraz galerię sztuki zbudowana ku jego pamięci, którą obecnie zajmują artyści nowego pokolenia.
 Dnia 30 marca 2008 roku otwarto makietę Muzeum Współczesnego Rytownictwa w Fuendetodos, podczas uroczystego obchodzenia rocznicy narodzin genialnego artysty, w którym wspomniane muzeum otrzymało ponad 500 odbitek w celu zwiększenia swoich funduszy.
Projekt Muzeum jest dziełem architektów Beatriz Matos i Alberto Martínez, zajmując spektakularny budynek ponad 5200 m2 i składa się z nowoczesnych rytów, a także kilka sali przeznaczonych wystawie oryginałów, zarówno stałych, jak i tymczasowych.  Posiada również Centrum Interpretacji Goi, bibliotekę oraz aulę. Aktualnie Fuendetodos dysponuje ponad 1500 rytami, a zbiory nie przestają rosnąć.
 
Nieruchomość
Nieruchomość składa się z domu mieszkalnego i galerii sztuki. Oba z nich mogą być używane jako mieszkanie i prywatna galeria lub przekształcić ją na hotel, oferując gościom odwiedzenie galerii z dużym potencjałem, ponieważ jest ona oddzielona, niezależna od budynku głównego.
Lokalizacja jest doskonała, znajduje się w pożądanej okolicy tworzącej artystyczny szlak wspierany przez rząd Aragonii, w którym niedługo powstanie jedyne w Hiszpanii centrum rytownictwa współczesnego. Główną zaletą jest otoczenie kamiennymi i piaskowymi ścianami pokrytymi bluszczem, dom wydaje się pochodzić z książek o najbardziej malowniczych wsiach.
Urok domu obecny jest również w jego wnętrzu. Przytulna i przestronna willa posiada luksusowe i nowoczesne udogodnienia. Jej dwie kondygnacje, galerie i okna wychodzą na taras pełen drzew i senne place miejskie są stworzone dla tych, którzy szukają inspiracji w swoim stylu życia.
Pokój dzienny w stylu rustykalny udekorowany drewnianymi belkami sufitowymi i kominkiem sprawia, że pomieszczenie jest bardzo wygodne. Cztery sypialnie zaprojektowane są w tym samym stylu, charakteryzujące się oknami dachowymi i wysokimi sufitami. Znajdują się tu dwie eleganckie łazienki i toaleta na wyższym piętrze. Przestronny i przytulny dom wyróżnia się grubymi kamiennymi ścianami, które chronią od latem od upałów, a zimą od chłodu. Duże poddasze z wysokimi sufitami i kominkiem jest pokojem wielorakiego użytku, z możliwością używania go jako studio lub pokój zabaw dla dzieci. Nieruchomość dysponuje też zewnętrzną kuchnia z grillem i dwoma sporymi tarasami.
 
Galeria sztuki
Dom Goi jest nie tylko położeniem geograficznym, ale również sztuką, dzięki galerii sztuki przyłączonej do niego. Urokliwy budynek o powierzchni 200 m2 charakteryzuje się nowoczesnymi instalacjami z ogrzewaniem, profesjonalnym systemem oświetlenia i alarmem.
We wsi Fuendetodos,, kolebce sztuki, ten wyjątkowy dom jest idealnym wyborem, by stworzyć biznes lub posiadać niesamowite mieszkanie.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Klimatyzacja
Kominek
Komórka lokatorska
Alarm
Grill
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: