Ekologiczny dom w El Bosque Golf, Chiva, Walencja.

Home / Oferty / Ekologiczny dom w El Bosque Golf, Chiva, Walencja.

Cena

€624 900

Powierzchnia

387.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Willa położona w ustronnym miejscu na osiedlu mieszkalnym El Bosque Golf w Chiva (Walencja), jest ekologicznym domem o nowoczesnej charakterystyce. Idealna dla tych, którzy doceniają wyjątkowość i styl.
Willa wyróżnia się spośród innych i idealna jest dla ludzi doceniających indywidualność, a zarazem elegancję, komfort i własne udogodnienia. Znajduje się w El Bolque Golf, nowoczesnym osiedlu mieszkalnym blisko Walencji, o powierzchni 300 m2 zbudowana na działce 1400 m2, przykryta drzewami.
Dwukondygnacyjna nieruchomość z otwartą piwnicą 300 m2 składającą się z garażu na trzy samochody, pokoju gier, magazynu i łazienki. Główne pomieszczenia znajdują się na wyższym piętrze- trzy przestronne, modne sypialnie, dwie łazienki (jedna z nich przynależy do sypialni) i kuchnia z wyjątkowym wystrojem, co przypomina szczególną willa z elementami inspirowanymi stylem secesyjnym i kubizmem.
Mimo że posiada wiele secesyjnych elementów, dom odznacza się najnowszymi technologiami, takimi jak system ogrzewania, chłodzenia oraz izolacji, wszystko zaprojektowane w sposób ekologiczny, obniżając zużycie energii.
 
Jednakże główną charakterystyką jest oś, którą tworzy taras, salon, jadalnia i basen, odzwierciedlające innowacyjny projekt architektoniczny z doskonałym efektem. Wszystkie pokoje są jasne i bardzo dobrze wentylowane, a także przytulne i pełne uroku zimą, z białymi ścianami i ciemnymi kafelkami azulejos, które świetnie współgrają z modnymi meblami.
Szczególną częścią jest spory taras biegnący od salonu, z którego podziwiać można niezwykłe widoki na ogród i zielone wzgórza. Z drugiej strony osi, od otwartej jadalni, przechodząc przez korytarz, mieści się awangardowy basen, duży i ustronny. Wcześniej wymienione, wyjątkowe cechy sprawiają, że willa jest pełna osobowości, w której nowe detale zyskują nowe znaczenie, czyniąc z niej innowacyjne, nowoczesne i żywe miejsce.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Klimatyzacja
Satellite TV
Solar panels
Komórka lokatorska
Alarm
Taras słoneczny
Całodobowa ochrona
Telefon
Widok panoramiczny
Blisko pola golfowego
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: