Ekskluzywna willa na osiedlu mieszkalnym Torre en Conill, Betera

Home / Oferty / Ekskluzywna willa na osiedlu mieszkalnym Torre en Conill, Betera

Cena

€1 000 000

Powierzchnia

420.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Ekskluzywna willa na osiedlu mieszkalnym Torre en Conill w Beterze przy polu golfowym El Escorpión i bardzo blisko miasta Walencja. Dwukondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 420 m2o powierzchni 870 m2 składa się z czterech sypialni, dwóch salonów, czterech łazienek, kuchni, dwóch pokoi dziennych i dużego tarasu.
Willa wyróżnia się jakościami konstrukcyjnymi i materiałami użytymi podczas jej budowania, takimi jak porcelana, szlachetne drewno, sprzęt AGD najnowszej generacji i posadzka. Dysponuje nowoczesnymi udogodnieniami klimatyzacji i ogrzewania.
Dom posiada wyjątkowe technologie utrzymania zadbanego ogrodu, bardzo użytecznego i płaskiego. Znajduje się w nim przestronny taras i spory basen, a część ogrodu jest trawiasta, w idealnym stanie. Wszystkie systemy znajdujące się tu są automatyczne, od nawadniania do utrzymania basenu.
Osiedle mieszkalne Torre en Conill jest jednym z najbardziej prestiżowych w okolic, blisko Walencji, z usługami takimi, jak całodobowa ochrona, centrum handlowe, szkoły i klub golfowy. Niecałe 15 kilometrów do miasta Walencja, z którym jest idealnie skomunikowane.
 

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Blisko pola golfowego
Komórka lokatorska
Całodobowa ochrona
Taras słoneczny
Internet - Fibre optic
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: