Ekskluzywna willa na prestiżowym osiedlu mieszkalnym niedaleko Walencji

Home / Oferty / Ekskluzywna willa na prestiżowym osiedlu mieszkalnym niedaleko Walencji

Cena

€670 000

Powierzchnia

499.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Ekskluzywna willa zbudowana jest na jednej z największych działek na osiedlu Montecañada, jednej z najbardziej pożądanych w prowincji Walencja.

Willa o powierzchni 499 m2 posiada pięć przestronnych sypialni, duży salon z jadalnią połączony ze sporą kuchnią, cztery łazienki i rozmaite części z tarasem i przeznaczone na wypoczynek.

Dom zbudowany jest w wysokim standardzie w stylu klasycznym, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz, z użyciem nowoczesnych materiałów podczas niedawnego, starannego remontu.

To, co najbardziej wyróżnia się w nieruchomości jest duża działka, położona w najlepszej części osiedla, o małym nachyleniu terenu, co sprawia, że jest w pełni wyjątkowa.

Osiedle mieszkalne Montecañada znajduje się niecałe 12 kilometrów od miasta Walencja. Tworzą ją duże i ważne nieruchomości, w niewielkiej odległości posiada wszelkie usługi, ośrodek zdrowia, sklepy i szkoły.

Dom jest idealnie skomunikowany z miastem Walencja i niecałe 2 kilometry od transportu publicznego.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Widok panoramiczny
Tennis / paddle court
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: