Ekskluzywna willa w dzielnicy Calicanto, Walencja

Home / Oferty / Ekskluzywna willa w dzielnicy Calicanto, Walencja

Cena

€1 250 000

Powierzchnia

592.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej tradycyjnych dzielnic w prowincji Walencja, z prywatną ochroną i dobrze skomunikowana.

Dom wznosi się na dużej działce o powierzchni 1068 m2 i składa się na trzy różne części: dzienną, piwnicę (przeznaczoną na różne zajęcia) oraz nocną z sypialniami.

Na powierzchni 592 m2 znajdują się cztery przestronne sypialnie, cztery łazienki, duża kuchnia i wielki salon z jadalnią.

Dom zbudowano z najlepszych materiałów, ale to, co ją wyróżnia spośród innych, podobnych jest jej lokalizacja oraz najlepsze widoki na całe osiedle.

Nieruchomość dysponuje także wygodnym ogrodem ze sporym basenem, dużymi tarasami i miejscami parkingowymi- otwartymi i zamykanymi. Klasycyzm francuski na zewnątrz łączy się z nowoczesnością i otwartymi przestrzeniami wnętrza.

Osiedle mieszkalne Calicanto znajduje się niecałe 18 kilometrów od Walencji, posiada transport publiczny, szkoły, prywatną ochronę i wszystkie usługi usytuowane w dzielnicy.

Szczegóły oferty:
Klimatyzacja
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: