Ekskluzywny dom letni na łonie natury w Cáceres, Estremadura.

Home / Oferty / Ekskluzywny dom letni na łonie natury w Cáceres, Estremadura.

Cena

€1 500 000

Powierzchnia

590.0m2

Region

Caceres

Ilość sypialni

7

Ilość łazienek

6

Opis inwestycji

Ten duży dom położony jest w prowincji Cáceres, Estremadura, 5 km na południowy-zachód od miejscowości Valverde del Fresno, dysponuje idealną lokalizacją blisko granicy z Portugalią, dobrze skomunikowaną z Madrytem i Lizboną.

Dom letni jest idealnym miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu, uprawiania sportu (jazda konna, polowanie, trekking, etc.) czy jako miejsce spotkań dużych rodzin lub grupy znajomych. Otoczony jest rzekami, najważniejsza z nich to Eljas, która prowadzi do granicy z Portugalią.

Ponad dwustuletnia nieruchomość posiada własne plantacje oraz instalacje niezbędne do prowadzenia hodowli zwierząt. 50 hektarów podzielone są na naturalne lasy, pola uprawne z drzewami roślinnymi i warzywa (ponad stuletnie gaje oliwne nadal aktywne), różne budynki i ogród z basenem.

Dom główny o powierzchni 500 m2, odnowiony w roku 2007 z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych (lokalny granit, łupek, marmur i inne). Rezydencja jest dwukondygnacyjna z pięcioma sypialniami, wszystkie z własną łazienką. Luksusowa sypialnia główna zajmuje całe drugie piętro i posiada prywatną garderobę oraz pokój dzienny.

Na parterze znajduje się nowoczesna kuchnia o powierzchni 40 m2 całkowicie wyremontowana i dwie pozostałe łazienki, przy eleganckiej jadalni z kominkiem oraz najważniejszym, dużym salonie.

Kompleks posiada osobny dom 90 m2 dla stróża oraz farmę z kilkoma stajniami, maszynownię, magazyny oraz sale weterynaryjne.

Nieruchomość wyposażona jest w ogrzewanie olejowe, system automatycznego nawadniania w ogrodzie, elektryczność i alarm, który skomunikowany jest z lokalną Guardia Civil. Woda do domu, na pole i do ogrodu pochodzi ze studni i przechodzi przez system oczyszczający.

Ta cudowna konstrukcja jest idealnym przykładem stylu życia łączącego ekologię, naturę, wygodę i ekskluzywność.

Szczegóły oferty:
Blisko transportu
Alarm
Wyposażona kuchnia
Krajobraz wiejski
Odnowione/po renowacji
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: