Hotel-Villa z końca XIX wieku ze wspaniałym wystrojem w La Rioja

Home / Oferty / Hotel-Villa z końca XIX wieku ze wspaniałym wystrojem w La Rioja

Cena

€5 500 000

Powierzchnia

1150.0m2

Region

La Rioja

Ilość sypialni

17

Ilość łazienek

10

Opis inwestycji

Hotel o powierzchni 1100m2 jest pięciokondygnacyjny, położony w fantastycznym lokalizacji, otoczony naturą, w La Rioja. Nieruchomość ma ogromny potencjał do powiększenia go, ponieważ znajduje się na sporej działce 2298m2.

Willa dysponuje dużymi pokojami o powierzchni między 60, a 110m2, łącznie 17, każdy o wysokim standardzie oraz 10 łazienek, dwie toalety. kuchnię ze spiżarnią, przestronną jadalnię i dwa duże, przytulne salonu z kominkami oraz zabytkowymi meblami. Jedno z pięter przeznaczone jest dla pracowników.

W 2002 roku został całkowicie wyremontowany z użyciem najlepszych materiałów. Budynek nadal posiada niektóre oryginalne elementy, takie jak dębowe drzwi, kute zdobienia przy oknach, marmur i alabaster, drewniane belki. Dekoracja jest niezwykła i zawiera piękne dywany, obrazy, litografie, zabytkowe meble, zegary z brązu, gobeliny, lampy oraz wazony.

Okolica, w której znajduje się ta fantastyczna nieruchomość, oferuje szeroką gamę aktywności na świeżym powietrzu- golf, polowania, łowienie ryb, narty i żeglarstwo. Dzięki lokalnemu zezwoleniu wcześniejszemu zawiadomieniu, istnieje możliwość korzystania z heliportu położonego niedaleko hotelu.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Krajobraz wiejski
Widok na góry
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: