Luksusowa willa o wysokim standardzie położona w ekskluzywnej dzielnicy

Home / Oferty / Luksusowa willa o wysokim standardzie położona w ekskluzywnej dzielnicy

Cena

€1 975 000

Powierzchnia

1189.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

6

Ilość łazienek

8

Opis inwestycji

Położona na jednym z najlepszych osiedli w Walencji, nowa nieruchomość z najlepszej jakości wykończeniem.

Willa położona jest na działce o powierzchni 2491 m2 z ogrodem i dużym ogrzewanym basenem, krytym zimą i odkrywanym latem.

W ogrodzie znajduje się liczna roślinność zależna od pory roku i oaza spokoju, trudna do znalezienia tak blisko dużego miasta.

Nieruchomość o wyjątkowym wystroju wnętrz posiada sześć dużych sypialni, osiem łazienek, gabinet, dwa wewnętrzne salony, sporą kuchnię, zamykany garaż mieszczący sześć samochodów, siłownię, wszystko o łącznej powierzchni 1100 m2.

Dom w stylu śródziemnomorskim jest bardzo jasny, z podkreślonym jego centralnym punktem. Wyposażony jest w klimatyzację i ogrzewanie podłogowe na parterze i pierwszym piętrze. Jego wysoka jakość konstrukcji sprawia, że wyróżnia się spośród innych nieruchomości.

Osiedle mieszkalne Cruz de Garcia jest jedną z najbardziej prestiżowych w prowincji Walencja. Swoim mieszkańcom oferuje 24 godzinną ochronę. Położona jest mniej niż 15 kilometrów od miasta Walencja i w pobliżu centrum handlowego ze wszystkimi usługami.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko szkoły
Pełne ogrzewanie podłogowe
Gated community
Indoor pool
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: