Luksusowa willa w tradycyjnej miejscowości Picanya, Walencja

Home / Oferty / Luksusowa willa w tradycyjnej miejscowości Picanya, Walencja

Cena

€980 000

Powierzchnia

500.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w tradycyjnej walenckiej miejscowości Picanya, które wyróżnia się jakością życia.
Willa stoi na działce o powierzchni 638 m2, skierowanej na ulice, ma 500 m2 konstrukcji z pięcioma sypialniami, trzema łazienkami, dużym salonem, sporą kuchnią i wielofunkcyjną powierzchnią z inną kuchnią, magazynem z pokojem gier i garażem. Posiada również salon z pokojem na poddaszu, który może być używany jako sypialnia, salon, czytelnia lub strefa rozrywki.
Działka jest bardzo ustronna i składa się z frontu z ogrodem, sadu i wejścia do garażu oraz części z dużym tarasem i basenem.
Dom wyróżnia się ze względu na funkcjonalność nowoczesnej klimatyzacji i procedur konserwacyjnych, a także wykończeniem, ze smakiem i klasą tradycyjnego walenckiego stylu, podkreślając jego uroczy wewnętrzny dziedziniec, który wyraża cały dom.
Miejscowość Picanya jest jednym z najbliżej położonych Walencji i najlepiej skomunikowanych z Walencją, posiada wszystkie usługi, sklepy, ośrodek zdrowia i szkoły, a także metro łączące oba miasta.
Ta tradycyjna miejscowość wyróżnia się spokojem i jakością życia.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Wyposażona kuchnia
Winda
Komórka lokatorska
Alarm
Odnowione/po renowacji
Internet - Fibre optic
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: