Luksusowy dwupoziomowy penthouse z pięknymi widokami i prywatnym basenem

Home / Oferty / Luksusowy dwupoziomowy penthouse z pięknymi widokami i prywatnym basenem

Cena

€1 395 000

Powierzchnia

155.0m2

Region

Malaga

Ilość sypialni

3

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Ten dwupoziomowy penthouse składa się z trzech sypialni. Dwie z nich znajdują się na dolnym poziomie, natomiast na wyższym ulokowana jest przestronna sypialnia główna z prywatną łazienką, która zapewnia dostęp do rozległego tarasu z pięknymi widokami.

Przybliżona powierzchnia mieszkalna apartamentu wynosi 155 m2 oraz 144 m2 tarasów. Nieruchomość prezentuje nowoczesny i skandynawski styl z konsekwentnie dobranymi materiałami. Otwarty plan głównego piętra tworzy towarzyską atmosferę poprzez płynne połączenie jadalni i salonu. Do salonu przylega duży taras od strony południowej, na którym znajduje się w pełni wyposażona kuchnia na świeżym powietrzu z grillem i stołem jadalnym. Ponadto salon zapewnia dostęp do największego tarasu z leżakami i prywatnym podgrzewanym basenem o wymiarach 3x6 metrów, z którego roztacza się fantastyczny widok na morze. Na tym samym piętrze znajduje się również kuchnia, która jest w pełni wyposażona w najwyższej klasy urządzenia Siemens.

Wszystkie tarasy oferują niezrównane widoki, dzięki czemu można podziwiać zapierające dech w piersiach sceny, takie jak wschód słońca, góry, morze, miasto, Gibraltar, sylwetkę marokańskich gór Atlas i zachód słońca.

Apartament jest wyposażony w wodne ogrzewanie podłogowe, zintegrowany system klimatyzacji zapewniający zarówno opcje ogrzewania, jak i chłodzenia, system alarmowy, miejsce garażowe i pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Klimatyzacja
Widok panoramiczny
Blisko pola golfowego
Widok na morze
Pomieszczenie gospodarcze
Prywatny taras
Wyposażona kuchnia
Szafy na wymiar
Winda
Widok na ogród
Odkryty taras
Perfekcyjny stan
Krajobraz wiejski
Widok na góry
Grill
Wyposażona kuchnia
Dwuszybowe oszklenie
Toaleta gościnna
Pełne ogrzewanie podłogowe
Kryty taras
Widok na basen
Szklane drzwi
Otwarta kuchnia
Podgrzewany basen
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: