Niesamowita nieruchomość secesyjna położona w pałacyku w centrum Walencji

Home / Oferty / Niesamowita nieruchomość secesyjna położona w pałacyku w centrum Walencji

Cena

€4 000 000

Powierzchnia

760.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

6

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

Niesamowita w rezydencjalnym stylu wyremontowana z użyciem najlepszych materiałów, położona na drugim piętrze- mieszkaniu głównym, tego niesamowitego pałacyku w centrum Walencji. Nieruchomość o powierzchni 380 m2 i tarasie 380 m2 zajmuje jedno piętro i znajduje się przy jednej z głównych ulic starego miasta Walencji, niedaleko Mercado Central, Plaza de la Virgen i koryta rzeki Turia.

Majestatyczne marmurowe schody karraryjskie i kopuła udekorowana freskami autorstwa znanego malarza XIX wieku zdobią wejście. Niezwykłe pomieszczenia zostały całkowicie odnowione, pozostawiając rzeźby i freski, a także takie elementy jak azulejos i podłogi z XVIII wieku. Mieszkanie dzieli się na wielkie sypialnie, gabinet, trzy łazienki (jedna z nich przynależy do sypialni), duży salon położony w dawnej sali balowej Pałacu, przestronną jadalnię z widokiem na taras/ogród i ogromną otwartą kuchnię. Duży taras o powierzchni 380 m2 z urokliwą altaną wieńczy tę wyjątkową nieruchomość.

Budynek jest dawnym pałacem i posiada jedynie cztery mieszkania, po jednym na piętro. Jest całkowicie odmalowany i wyremontowany, co sprawia, że jest jedną z większych perełek na rynku nieruchomości luksusowych w Walencji. Położenie przy samej ulic Quart, przedłużeniu ulicy Caballeros, charakteryzuje się umiejscowionymi tu pałacami, szlachetnymi domami i bogatych architektonicznie budynków. Jest to odnowiona okolica, zróżnicowana, ożywiona i pełna życia nocnego. Bliskość Mercado Central, katedry i Pałacu Generalitat sprawia, że tętni życiem zarówno w dzień, jak i w nocy.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Prywatny taras
Winda
Odkryty taras
Dobry stan
Blisko sklepów
Widok miejski
Electric radiators
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: