Niezwykła willa przypominająca średniowieczny zamek, niedaleko Xativa, Walencja

Home / Oferty / Niezwykła willa przypominająca średniowieczny zamek, niedaleko Xativa, Walencja

Cena

€685 000

Powierzchnia

300.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

„Wyjątkowa” to słowo, które najlepiej opisuje nieruchomość. Inną cechą jest „urokliwa”, ale nie należy zapominać, że ten wiejskim dom w stylu zamkowym jest nowoczesną i wyrafinowana willą o wysokim standardzie, przestrzeni i nowoczesnej elegancji.
Idąc drogą dochodzi się do szeregu stuletnich drzew o bujnych koronach. Gdy Ujrzy się średniowieczny zamek otoczony krajobrazem złożonym z kamiennych ścian i gęstej roślinności zwiększa się pragnienie wejścia do niego. Wzniesiony na działce 6000 m2 posiada kamienną fasadę typową dla średniowiecznej twierdzy, ale po zaparkowaniu samochodu na przestronnym patio i przejściu przed podwójne, drewniane drzwi, zdajemy sobie sprawę, że wchodzi się do zupełnie innego wszechświata.
Wejście przypomina przedsionek łączący wnętrze z zewnętrzem. Mimo że kamienne ściany stwarzają wrażenie średniowiecznego, pomieszczenie to idealne jest do odprężenia się i czekania na to, aż zostaniemy przyjęci. Bez wątpienia, reszta domu jest bardzo nowoczesna, przytulna i elegancka, tworząc go pełnym kontrastów, wykończona małymi wieżyczkami i blankami, które dekorują zewnętrzną część.
Podłoga z jasną posadzką jest nowoczesnym i szykownym elementem, który rozjaśnia kuchnię i resztę pomieszczeń, wszystkie z nich bardzo duże. Na pierwsze piętro należy wejść schodami, które prowadzą także na półpiętro. Na tym poziomie znajdują się modne i harmonijne cztery sypialnie z drewnianą podłogą praz trzy łazienki- jedna z nich przynależy do sypialni głównej.
Położona u podnóża gór, niedaleko morza, jedyne kilka kilometrów do miasta Xativa (40 kilometrów do Walencji i międzynarodowego lotniska), posiada wspaniałe widoki, jest spokojna, otoczona czarującą naturą, niesamowitymi tarasami i basenem. Wyjątkowy dom na działce 6000 m2 w niezwykłej lokalizacji. 

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Widok panoramiczny
Komórka lokatorska
Alarm
Grill
Taras słoneczny
Telefon
Satellite TV
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: