Nowo powstała, wyjątkowa willa w Segorbe, Castellón

Home / Oferty / Nowo powstała, wyjątkowa willa w Segorbe, Castellón

Cena

€210 000

Powierzchnia

355.0m2

Region

Castellón

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

Ta wyjątkowa, niedawno wybudowana nieruchomość położona jest na wielkiej działce 10 000 m2, z czego 8000 m2 stanowią góry śródziemnomorskie, a na 2000 m2 wznosi sie nieruchomość o powierzchni 356 m2.
Dom składa się z czterech przestronnych sypialni, dwóch łazienek, dużego salonu z jadalnią, kuchni i spektakularnego tarasu. Wyposażony jest w klimatyzację, parkiet z ogrzewaniem podłogowym, ogrzewanie kaloryferami i kolektory słoneczne, a także ogrzewanie olejem napędowym.
Teren znajduje się w połowie obszaru chronionego krajobrazu Sierra Calderon, przy szlaku Vía Verde Ojos Negros, łączącego Segorbe z Sagunto i Morzem Śródziemnomorskim. Jego usytuowanie pozwala na podziwianie natury, a także posiadanie własnego ekologicznego pola uprawnego.
Tym, co wyróżnia nieruchomość jest jej położenie i niesamowite widoki na historyczną miejscowość Segorbe, znaną ze starówki. Dom znajduje sie niecałe 3 kilometry od miasta Segorbe, bardzo blisko ośrodka zdrowia, sklepów i szkół. Niecałe 60 kilometrów do Walencji i 65 km do Castellón.
 

Szczegóły oferty:
Grill
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: