Nowoczesne apartamenty z tarasami w Oropesa del Mar

Home / Oferty / Nowoczesne apartamenty z tarasami w Oropesa del Mar

Cena

€393 100

Powierzchnia

165.34m2

Region

Castellon

Ilość sypialni

3

Ilość łazienek

2

Opis inwestycji

Zbudowane i wykończone przy użyciu doskonałych materiałów i z nowoczesnym wystrojem, w pięknym stylu, apartamenty w Oropesa del Mar posiadają panoramę na Morze Śródziemne w Playetes de Bellver. Położone jedyne 800 metrów od plaży otoczone są śródziemnomorską roślinnością, postawiona na niewielkim wzniesieniu terenu przy pięknej uliczce z palmami, która prowadzi do osiedla.
Charakteryzują się projektem oraz nowoczesnym stylem, składają się z trzech sypialni i dwóch łazienek, o powierzchni 85,42 m2 z przestronnym salonem z jadalnią i niesamowitą, mocną kuchnią, która jest prawdziwym dziełem stylu współczesnego. Łazienki zbudowane zostały przy użyciu najlepszych materiałów. Każde z mieszkań posiada zadaszony taras z grillem o powierzchni 16,91 m2 i taras na dachu 59,46 m2, co daje łączną powierzchnie 165,32 m2.
Osiedle jest zamknięte, posiada całodobową ochronę, trawiasty ogród, oraz basen i plac zabaw, a każdy z apartamentów wyposażony jest w dwa miejsca parkingowe i piwnicę. Dom posiada ogrzewanie centralne i klimatyzację.

Szczegóły oferty:
Klimatyzacja
Grill
Taras słoneczny
Telefon
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: