Odnowiona ponad stuletnia willa

Home / Oferty / Odnowiona ponad stuletnia willa

Cena

€900 000

Powierzchnia

350.0m2

Region

Alicante

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

Urokliwa, ponad stuletnia rezydencja, nowocześnie odnowiona. Bardzo rustykalna, o powierzchni około 300 m2, całkowicie umeblowana. Działa 6313 m2 posiada ogrody, basen i grządki owocowe.
Garaż jest oddzielnym pomieszczeniem, z możliwością przekształcenia go w mieszkanie.
Ponad stuletni dom rustykalny odnowiony został z dużą dozą charakteru i stylu, zachowując oryginalną specyfikę, wykorzystując szlachetne materiały i dostosowując go do obecnego komfortu. Posiada ogrzewanie centralne i klimatyzację. Ściany są kamienne, a na sufitach znajdują się stare, drewniane belki, natomiast podłogę zdobią własnoręcznie zrobione gliniane posadzki.
Dom jest dwukondygnacyjny i składa się z czterech sypialni- trzy z nich z własnymi łazienkami, trzech dodatkowych łazienek, przestronnego salonu z jadalnią z kominkiem, kuchni i trzech tarasów, w tym jeden z kamiennymi łukami.
Naprzeciwko domu położony jest basen z kolejnym tarasem, otoczony drzewami, które dają poczucie ustronności. Na działce posadzone są grządki owocowe i przestronny parking. Nieruchomość dysponuje oddzielnym garażem, który może być przekształcony na domek dla gości.
Rezydencja usytuowana jest 2,5 km od pola golfowego i 10 minut samochodem do plaży. Idealna dla miłośników natury.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Klimatyzacja
Blisko pola golfowego
Wyposażona kuchnia
Kominek
Krajobraz wiejski
Komórka lokatorska
Odnowione/po renowacji
Telefon
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: