Piękne gospodarstwo hodowlane koni andaluzyjskich w Jávea, Alicante.

Home / Oferty / Piękne gospodarstwo hodowlane koni andaluzyjskich w Jávea, Alicante.

Cena

€1 690 000

Powierzchnia

500.0m2

Region

Alicante

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Piękne gospodarstwo hodowlane koni andaluzyjskich o powierzchni 25 000 m2 w Jávea. Rustykalna, bardzo zadbana nieruchomość, położona w uroczym otoczeniu, z chronionym krajobrazem, z basenem, stajnią i hipodromem.

Gospodarstwo posiada wyjątkowy trzykondygnacyjny dom w stylu rustykalnym o powierzchni 500 m2. Składa się on z pięciu sypialni- trzy położone na głównym piętrze, jedna na parterze i główna z nich z własną łazienką i garderobą na najwyższym piętrze.

Wystrój łączy jasny styl budynku z wnętrzami pełnymi uroku i elementami takimi jak drewniane belki czy rustykalne podłogi. Na parterze znajduje się, oprócz sypialni, łazienka, salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią z kominkiem, toaleta dla gości, taras i zadaszony ganek. Również na tym poziomie znajdziemy patio z pralnią, salonem, grillem, piecem opalanym drewnem i basenem z tarasem.

Dom jest idealny dla tych, którzy kochają konie, ponieważ ma wiele udogodnień do hodowli koni andaluzyjskich. Gospodarstwo jest całkowicie ogrodzone suchymi kamiennymi murami. Dostęp do niego odbywa się poprzez przesuwane drzwi w zmotoryzowanym drewnie, a wewnętrzne uliczki są wybrukowane. Nieruchomość ma połączenie z miejskim systemem kanalizacyjnym, własną wodą pitną, przez rurociągowe wiercenie i zbiornik o pojemności 200.000 litrów. Ma również sieć wodociągową z wlotami, zautomatyzowanymi korytami i systemem odwapniania.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Central heating
Fully furnished
Kominek
Komórka lokatorska
Taras słoneczny
Grill
Telefon
Krajobraz wiejski
Widok na góry
Blisko pola golfowego
Dobry stan
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: