Posiadłość z dużą działką w Onteniente, Walencja

Home / Oferty / Posiadłość z dużą działką w Onteniente, Walencja

Cena

€1 355 000

Powierzchnia

1000.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w miejscowości Onteniente, jednej z najbardziej dostatniej w prowincji Walencja, dysponującej wszystkimi usługami.

Willa o powierzchni 1000 m2 wzniesiona jest na prywatnej działce 5000 m2 i składa się z czterech przestronnych sypialni, trzech łazienek, dużej kuchni, sporego salonu z jadalnią, niezwykłego tarasu, stajni i łazienki z prysznicem przy basenie.

Ponadto na zewnątrz znajduje się altana, z której można korzystać dzięki przyjemnej temperaturze panującej w miejscowości.

Dwukondygnacyjny dom ma logiczny i wygodny układ. Na parterze przebywać można przez cały dzień i mieści się na nim sypialnia główna, salon, a także siłownia i sauna. Na piętrze wyżej znajduje się więcej sypialni oraz pokój wielofunkcyjny, obecnie używany jako studio lub miejsce do pracy.

Materiały konstrukcyjne są najlepsze, szlachetne drewno połączone z najnowszą technologią klimatyzacji i konserwacji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, mieszczące się w typowej śródziemnomorskiej konstrukcji.

Jego duża działka składa się z obszaru drzew owocowych, terenu sportowego, basenu, grilla i stajni, a także jest podatna na segregację.

Miasto Onteniente znajduje się 60 km od Walencji i 45 minut od plaży w Gandii. Posiada wszystkie usługi, pomoc edukacyjną i handlową, będąc jednym z najważniejszych w regionie.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Udogodnienia w pobliżu
Klimatyzacja
Sauna
Siłownia
Widok panoramiczny
Krajobraz wiejski
Komórka lokatorska
Alarm
Grill
Taras słoneczny
Telefon
Internet - Fibre optic
Handicap Accessible
Satellite TV
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: