Powierzchnia biurowa o wspaniałym wystroju wnętrz i praktycznym układzie

Home / Oferty / Powierzchnia biurowa o wspaniałym wystroju wnętrz i praktycznym układzie

Cena

€1 100 000

Powierzchnia

764.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

Jest to wyjątkowa okazja, by umieścić swoją firmę na dużej przestrzeni, z materiałami i wykończeniem najwyższej jakości. Powierzchni 764m2 podzielona jest na dwa piętra połączone fantastycznym rozkładem, który pozwala podzielić oba poziomy na trzy niezależne miejsca do pracy/inne aktywności.

Niedawno wyremontowany zgodnie z projektem prestiżowego projektanta wnętrz, ma wysokiej jakości wykończenia i instalacje, takie jak wysokoodporna podłoga winylowa, która tłumi dźwięki, izolowane sufity z płytami gipsowo-kartonowymi i wełną mineralną, rolety we wszystkich oknach, dwie sale konferencyjne w pełni wyposażone w najnowszą technologię, instalację i okablowanie do kamer wewnętrznych i zewnętrznych, podzieloną na zimne i ciepłe segmentowane Daykin, podwieszaną muzykę we wszystkich pomieszczeniach z indywidualną regulacją i inne. Wszystkie stoiska mają dwa gniazda sieciowe, dwa gniazda telefoniczne i cztery gniazda światłowodowe, zróżnicowane w celu umieszczenia baterii UPS. Przestrzeń biurowa posiada łącza światłowodowe i punkt-punkt do węzła Colt/Telefónica, posiadające okablowanie sieciowe kategorii 6.

Do obiektu wpada dużo naturalnego światła przez cały dzień, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo wygodnym i przytulnym miejscem. Posiada również w pełni wyposażoną kawiarnię i trzy miejsca parkingowe znajdujące się w tym samym budynku (wliczone w cenę).

Biura są przystosowane według wszelkich norm prawnych, włączając w to osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Jest to ekskluzywna nieruchomość, by otworzyć działalność gospodarczą w okolicy centrum Walencji.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Ogrzewanie centralne grzejnikami
Perfekcyjny stan
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: