Przepiękna willa w Santa Apolonia w Torrente, Walencja.

Home / Oferty / Przepiękna willa w Santa Apolonia w Torrente, Walencja.

Cena

€975 000

Powierzchnia

447.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

5

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

Ta majestatyczna willa otoczona jest bujnymi drzewami, egzotyczną roślinnością, trawnikiem i prywatnymi, ustronnymi tarasami. Duża działka 1692 m2, na której się wznosi nowoczesna nieruchomość tworzy część osiedla mieszkalnego Santa Apolonia w walenckiej miejscowości Torrente.
Przy mało ruchliwej ulicy, na najbardziej ekskluzywnej dzielnicy w okolicy, znajduje się ten dom, blisko szkół, sklepów, restauracji, pól golfowych, świetlicy, z całodobową ochroną, a ponadto z dobrym dostępem do miasta Walencja, na wybrzeże i góry wewnątrz kontynentu.
Główną cechą willi jest jej styl, spersonalizowany i niepowtarzalny, emanujący nie tylko odpoczynkiem i rozrywką, ale także spokojem. Jest to bardziej widoczne w elementach architektonicznych i artystycznych na zewnątrz, przypominające Dalí, przybierające innowacyjne formy dzięki różnego rodzaju materiałom, w tym drewnie i błyszczących płytek azulejos.
Ze względu na wygodę, luksus, nowoczesność i wszelkie udogodnienia nieruchomość ta jest czymś więcej, niż zwykły dom. O powierzchni 447 m2 posiada w środkowym miejscu kręcone schody, łączące parter z czterema przestronnymi sypialniami i trzema łazienkami położonymi na pierwszym piętrze.
Na parterze znajduje się pokój z widokiem na ogród, z prywatnym ogrodem, do którego dostęp mają niemal wszystkie pomieszczenia na tym poziomie, w tym kuchnia i salon z jadalnią. Styl, wygoda i wystrój wnętrz zachęcają do korzystania zarówno z wnętrza, jak i trawiastego ogrodu z tropikalnymi kwiatami i rzeźbami, który obserwować można z każdego z zadaszonych i odkrytych tarasów.
Okolica idealna jest na wypoczynek i ukrycie przed światem, a także opalanie się przy basenie, urządzenie grilla ze znajomymi, czy po prostu udanie się na spacer. Dom z myślą o tych, którzy pragną luksusu i wygody.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Grill
Całodobowa ochrona
Wymaga renowacji
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: