Uroczy stary młyn przekształcony w rezydencję w Coin

Home / Oferty / Uroczy stary młyn przekształcony w rezydencję w Coin

Cena

€1 240 000

Powierzchnia

398.0m2

Region

Malaga

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Ta wyjątkowa rezydencja to starożytny XVI-wieczny mauretański młyn, który został przekształcony w nieruchomość mieszkalną. Rezydencja położona jest na działce o powierzchni 15 600 m2 i obejmuje willę główną, dom dla gości, basen, ogród i strumień górski. Willa główna posiada trzy sypialnie i trzy łazienki, a dom dla gości zapewnia jedną sypialnię i jedną łazienkę. Oba domy mają oryginalne wykończenia, które nadają im osobisty charakter.

Willa główna posiada dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się hol wejściowy, salon, jadalnia, kuchnia i sala kinowa a na piętrze dwie sypialnie, z czego jedna wyposażona jest w prywatną łazienkę i garderobę.

Dom dla gości również posiada dwa piętra. Na górze znajduje się duża sypialnia z łazienką, a na parterze ulokowany jest warsztat i pomieszczenie na narzędzia, które można łatwo przekształcić w kolejną sypialnię.

Orientacja domu jest północno-zachodnia, wszystkie okna są podwójnie oszklone z moskitierami i kratkami zabezpieczającymi, a w różnych częściach domów znajduje się łącznie 5 kominków opalanych drewnem.

Otoczenie jest naturalne i niezwykle piękne i spokojne. Obok posiadłości przepływa górski potok, a obecność bieżącej wody nadaje jej nieopisaną świeżość. Istnieje kilka tarasów i obszarów do rekreacji na świeżym powietrzu. W ich skład między innymi wchodzi piec opalany drewnem oraz basen o powierzchni 50 m2 z dużym ogrodem, w którym prezentowane są różne dzieła sztuki.

Nieruchomość ma możliwość posiadania wody sieciowej, niemniej jednak jest ona obecnie dostarczana przez studnię, która pokrywa potrzeby domów i automatycznego nawadniania drzew oliwnych, migdałowych i innych drzew owocowych.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Wyposażona kuchnia
Widok na ogród
Dobry stan
Kominek
Krajobraz wiejski
Widok na góry
Wyposażona kuchnia
Toaleta gościnna
Taras słoneczny
Sala kinowa
Basen
Domek dla gości
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: