Willa przy polu golfowym El Paraiso

Home / Oferty / Willa przy polu golfowym El Paraiso

Cena

€1 990 000

Powierzchnia

559.0m2

Region

Malaga

Ilość sypialni

6

Ilość łazienek

5

Opis inwestycji

Willa została zbudowana w 1993 roku, na prywatnej działce o powierzchni 2550 m2. Jest ogrodzona, oferuje duży podjazd, a także parking na cztery samochody.

Nieruchomość otoczona jest dojrzałym i automatycznie nawadnianym ogrodem z roślinami, krzewami i drzewami, pośród których znajduje się basen o nieregularnym kształcie o powierzchni około 80 m2.

Salon ma podwieszany sufit z odsłoniętymi belkami, co daje poczucie dużej przestrzeni. Ponadto zapewnia dostęp do ogrodu. Natomiast kuchnia jest bardzo przestronna i w pełni wyposażona.

Nieruchomość obejmuje również apartament gościnny z salonem, sypialnią i łazienką.

Dodatkowe udogodnienia willi obejmują biuro wyłożone mahoniem, podłogi ceramiczne z drewnianymi inkrustacjami, które są połączone w kuchni z dekorowanymi płytkami i na tarasie z marmurową inkrustacją. Łazienki mają marmurowe podłogi i ściany, a sypialnie parkiet, z wyjątkiem głównej sypialni, która jest wyłożona wykładziną. Willa posiada również centralne ogrzewanie z termostatem, klimatyzację oraz dwa zbiorniki na wodę o pojemności 60 metrów sześciennych.

Nieruchomość jest sprzedawana nieumeblowana.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Klimatyzacja
Blisko pola golfowego
Wyposażona kuchnia
Szafy na wymiar
Widok na ogród
Kominek
Wyposażona kuchnia
Domek dla gości
Strzeżone osiedle
Centralne ogrzewanie
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: