Willa w stylu współczesnym na ekskluzywnym osiedlu mieszkalnym bardzo blisko miasta Walencja

Home / Oferty / Willa w stylu współczesnym na ekskluzywnym osiedlu mieszkalnym bardzo blisko miasta Walencja

Cena

€1 300 000

Powierzchnia

365.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

3

Opis inwestycji

Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w jednej z najlepszych miejsc na osiedlu mieszkalnym Mas Camarena. Na działce 2013 m2 wznosi się dom o powierzchni 316 m2 z tarasem 273 m2.

Nieruchomość z bardzo logicznym układem rozdziela strefę dzienną od nocnej. Parter składa się na część dzienną z wielkim salonem i jadalnią, kuchnią, toaletą i pralnią oraz maszynownią. Poziom ten skierowany jest na ogromny taras.

Na pierwszym piętrze znajduje się część nocna złożona z trzech sypialni, przestronnego studia i dwóch dużych łazienek.

Nieruchomość była pionierem w swojej typologii architektury i wyprzedziła czas dzięki prostym liniom i szerokim przestrzeniom, dużym oknom i wizualnemu połączeniu między wnętrzem a zewnętrzem.

Rzeczą wyróżniającą willę, oprócz docenianego i starannego projektu, jest jego lokalizacja w obrębie osiedla, na dużej działce o powierzchni ponad 2000 m2, położonej obok klubu towarzyskiego i sąsiadującego parku Mas Camarena, skierowanego na południowy-wschód.

Ogród składa się z śródziemnomorskiego obszaru leśnego z dużym grillem i parkingiem.

Osiedle Mas Camarena jest jedną z najbliższych i najbardziej prestiżowych w Walencji, z całodobową prywatną ochroną, klubem społecznym i wszelkimi sklepami, administracją, opieką zdrowotną i szkołami, a także transportem publicznym i doskonałą komunikacją z Walencją, od której dzieli ją niecałe 12 km.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Komórka lokatorska
Alarm
Grill
Taras słoneczny
Telefon
Satellite TV
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: