Wyjątkowa, modna willa na prestiżowym osiedlu El Plantío w La Cañada, Walencja

Home / Oferty / Wyjątkowa, modna willa na prestiżowym osiedlu El Plantío w La Cañada, Walencja

Cena

€1 300 000

Powierzchnia

500.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

6

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Ta przytulna nieruchomość o wyjątkowym wystroju znajduje się na dużej działce o powierzchni 2900 m2 na osiedlu mieszkalnym El Plantio, zaledwie 12 km od Walencji. Zadbanemieszkanie z prywatna ochroną, wszelkimi usługami, sklepami, ośrodkiem zdrowia, szkołami oraz dobrym połączeniem z Walencją dzięki transportowi publicznemu i autostradzie.

Wyjątkowa lokalizacja i układ działki daje możliwość oddzielenia się od innych niezależnych konstrukcji, a główny dom zachowuje wszystkie swoje zalety. Główna willa ma 500 m2 powierzchni i jest dobrze rozmieszczona, z obszarem życia rodzinnego na parterze i na piętrze jako miejsce do pracy i odpoczynku. Na głównym piętrze znajdują się cztery duże sypialnie, dwa wielofunkcyjne pomieszczenia, cztery łazienki, duża kuchnia i ogromny salon.

Dom został zbudowany z najlepszych materiałów, podkreślając jego konstrukcyjną jakość i powłokę z drobnym drewnem. Projekt został zaprojektowany z myślą o mieszkaniu od wewnątrz, a najważniejsze pokoje zostały zaprojektowane z myślą o dużym i przyjemnym ogrodzie. Duża działka ma w pełni skonsolidowany ogród, który izoluje od zewnątrz, oferując przyjemne otoczenie. Rozległy ogród, płaski i bardzo intymny, mieści duży basen i składa się z wielu rodzimych odmian roślin.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Komórka lokatorska
Alarm
Grill
Taras słoneczny
Telefon
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: