Wyjątkowa willa Casa Boscà w pierwszej linii brzegowej, Malvarrosa, Walencja

Home / Oferty / Wyjątkowa willa Casa Boscà w pierwszej linii brzegowej, Malvarrosa, Walencja

Cena

€1 475 000

Powierzchnia

256.0m2

Region

Walencja

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

4

Opis inwestycji

Ta wspaniała nieruchomość znajduje się nad samym Morzem Śródziemnym, przy piaszczystej plaży Malvarrosa, bardzo blisko nowego portu rekreacyjnego w Walencji. Casa Boscà jest niesamowitą willą w wyjątkowym stylu architektonicznym, ukazująca urok śródziemnomorski. Dostępna jest na sprzedaż jako prywatny, luksusowy dom w uprzywilejowanym miejscu nad morzem, lub mały hotel-rezydencję, bardzo szykowny, łączący komfort z ustronnością, w uroczym budynku z wszelkimi udogodnieniami.
Dom jest modny i czarujący, co zawdzięcza dużymi oknami, z których podziwiać można panoramę, a także sporemu tarasowi, basenowi z drewnianą krawędzią, strefie relaksu i bujnemu ogrodowi, przez który dochodzi się do morza. Wnętrze jest estetyczne, eleganckie i nowoczesne, co pozwala na korzystanie z wszelkich wygód i spokoju, podczas gdy dom skąpany jest w naturalnym świetle i owiany bryzą. Pięć sypialni posiada wspaniałe widoki, prywatne tarasy i łazienki. Kuchnia i salon wyróżniają się stylem, bardzo nowoczesnym i dobrym smakiem.
Nieruchomość skierowana jest na morze, z ogrodem i tarasem, na którym znajduje się jadalnia na świeżym powietrzu, wspaniały basen z drewnianymi krawędziami i strefa relaksu. Wszystko to tworzy małą oazę spokoju pełną wdzięku i elegancji. Raj ten położony jest kilka metrów od ożywionej części Walencji, w której można opalać się, żeglować, wstąpić do restauracji i barów zlokalizowanych w okolicy, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Szczegóły oferty:
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Klimatyzacja
Widok na morze
Wyposażona kuchnia
Winda
Blisko morza/plaży
Komórka lokatorska
Alarm
Położony przy plaży
Taras słoneczny
Telefon
Satellite TV
Kontakt w sprawie oferty:
+48 605 999 605
Zadzwoń
Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: