Wyjątkowy dom w Santa Apolonia w Torrente.

Home / Oferty / Wyjątkowy dom w Santa Apolonia w Torrente.

Cena

€840 000

Powierzchnia

611.0m2

Region

Valencia

Ilość sypialni

7

Ilość łazienek

6

Opis inwestycji

Wyjątkowa nieruchomość na ekskluzywnym osiedlu mieszkalnym Santa Apolonia w Torrente z basenem i ogrodem. Konstrukcja powstała w końcówce lat 80. I jest pionierską w danej architekturze. Obecnie jej stan konserwacyjny jest idealny.
Nieruchomość o powierzchni 611 m2 jest dwukondygnacyjna. Dom główny dysponuje dużym salonem, spektakularną jadalnią, pięcioma sypialniami i czterema łazienkami, a także balkonem, który go otacza oraz sporym tarasem. Dodatkowy budynek jest oddzielnym apartamentem z salonem, kuchnia, dwiema sypialniami, łazienką i toaletą.
Tym, co wyróżnia wille jest awangardowy wystrój, pionierski w swoim czasie i przedmiot analiz obecnych studentów architektury. Ma otwarte przestrzenie, proste linie, kombinację poziomów i styli oraz grę światłem. Posiada niesamowitą panorame na miasto Walencja, a także prywatny taras na dachu. Działka o lekkim nachyleniu terenu, u frontu domu z basenem i z tylu z wielkim ogrodem.
Dom położony jest an osiedlu mieszkalnym Santa Apolonia w Torrente (Walencja) i dysponuje klubem towarzyskim, restauracjami, całodobową ochroną i wszelkimi usługami, takimi jak ośrodek zdrowia, czy szkoły. Ponadto skomunikowane jest z Walencją transportem publicznym, niecałe 15 kilometrów od miasta.

Szczegóły oferty:
Zbocze góry
Udogodnienia w pobliżu
Blisko transportu
Satellite TV
Komórka lokatorska
Alarm
Taras słoneczny
Grill
Całodobowa ochrona
Telefon
Krajobraz wiejski
Widok panoramiczny
Blisko pola golfowego
Wymaga renowacji
Guest apartment
Internet - Fibre optic
Kontakt w sprawie oferty:

Joanna Bitner

+48 661 610 664

Masz pytania do tej oferty?
Napisz do nas!
Zapytanie o ofertę

Wyrażam zgodę na przesyłanie newslettera oraz informacji handlowych o produktach i usługach Spółki REZYDENCJE ANIN SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-604) przy ul. Olkuskiej 7, drogą elektroniczną na podany adres e-mail. KLAUZULA RODO

Podobne oferty

Więcej ofert w tym regionie

Więcej
Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: