Metamorfoza Doroty Szelągowskiej

Metamorfoza Doroty Szelągowskiej

Zeszły rok był dla nas pełen wyzwań oraz ekscytujących przedsięwzięć. Zjeździliśmy naprawdę mnóstwo małych i większych miejscowości w poszukiwaniu nieruchomości, które nas zachwycą, swoją duszą, charakterem, wykonaniem i położeniem. Znaleźliśmy wiele domów, które miały wszystko, ale były w zabójczej cenie, lub miały prawie wszystko, ale brakowało tego czegoś. Właśnie z tych podróży zrodził się nowy pomysł – Metamorfoza Doroty Szelągowskiej.

Hiszpańska metamorfoza Doroty Szelągowskiej

Wspólnymi siłami postanowiliśmy nadać to coś nieruchomości, która leży w cichej dzielnicy, tuż przy morzu, ale również tuż przy górskim szlaku rowerowym, niedaleko centrum życia miasta Jávea w prowincji Alicante.

TAK BYŁO PRZED...

Udało nam się nawiązać współpracę z Dorotą Szelągowską, która niewątpliwie potrafi wydobyć ukryte piękno z nieruchomości i nadać jej ciepły, domowy charakter. Na całe szczęście Dorota dostrzegła ten sam potencjał, który my widzieliśmy. Z naszą znajomością regionu, prawa oraz naszych lokalnych znajomości i niewiarygodnie obszernej wiedzy Doroty na temat aranżacji nieruchomości i fachowego wykańczania najdrobniejszych szczegółów, udało się z sukcesem ukończyć projekt – Metamorfoza Doroty Szelągowskiej. A teraz możemy z dumą zaprezentować efekt – Apartament przy plaży Cala Blanca w Jávea. Muszę przyznać, że udało się lepiej, niż nam się to śniło.

...TAK JEST TERAZ

Wnętrze apartamentu nabrało wyjątkowego i nowoczesnego stylu, a dodatki w stylu boho nadały mu przytulnego, śródziemnomorskiego charakteru.

Jeśli chcesz zobaczyć jak przebiegał ten remont, odwiedź nasz Instagram rezydencjehiszpania!

Inni przeczytali również:

Nie czekaj, zapytaj o ofertę!
Znajdziesz nas: